Şirket Profili

 DEVELOP, markasının EGE BÖLGE ANA BAYİİ olarak profesyonel ve en yeni ofis ürünleri sunuyoruz. Doküman üretim ve yönetim ihtiyaçlarınızı karşılamak için sistemlerin, yazılım ve hizmetlerini pazarlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve hizmetlerimiz sayesinde, EGE BÖLGESİNDE yeni kurulan işletmeler, küçük ve orta ölçekli işletmeler için önde gelen ofis ürün markaları arasındayız.

UZMAN BÜRO OFİS DONANIM SİSTEMLERİ

            Uzman Büro 1986 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanı Fotokopi cihazları ile sarf malzemelerinin ithalat dağıtım ve teknik servisidir.Merkezi Almanya da bulunan DEVELOP GmbH ‘in EGE BÖLGESİ ANA BAYİİ DEVELOP marka fotokopi ve faks makineleri ile bunların sarf malzeme ve yedek parçalarını ithal etmektedir. 

 

UZMAN BÜRO Develop dijital siyah/beyaz ve renkli fotokopi makineleri ile dinamik yenilikçi yapısıyla kendini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyeti ilkesine verdiği önem, geniş ürün yelpazesi ile profesyonel satış kanalları ve satış sonrası güçlü teknik servis ağıyla sektördeki yerini almaktadır.

 

UZMAN BÜRO şirket kültürü olarak toplumun değer yargıları çerçevesi içerisinde dinamik bir yapıda oluşturulmuş ailevi ve bireysel geleneklerin iş hayatına yansıtılmış çağdaş dinamik yapısındadır. Bu yapı içersinde şirket olarak distribütörlüğünü yaptığımız marka ve ekibimizle beraber hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti en son teknolojik ürünler ve gelişmeler sunmaya devam etmektir.